ISO 10642 A2-070 M 16X75
Śruby z łbem stożk, gniazdem sześciok.
Numer pozycji
10642216 75
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377264145
Waga netto na 100
11,250 kg
Numer pozycji
10642216 75
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377264145
Waga netto na 100
11,250 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 560 N/mm² |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 33,6 mm |
| Wysokość łba (k) | 8,8 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 10642 A2-070 M 16X75