ISO 10642 A2 M 2,5X3
Śruby z łbem stożk, gniazdem sześciok.
Numer pozycji
10642225 3
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377386748
Waga netto na 100
0,018 kg
Numer pozycji
10642225 3
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377386748
Waga netto na 100
0,018 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 2,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 3 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 1,5 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 5 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,55 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Właściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 10642 A2 M 2,5X3