ISO 10642 A4-070 M 10X45
Śruby z łbem stożk, gniazdem sześciok.
Numer pozycji
10642410 45
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377182258
Waga netto na 100
2,660 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
10642410 45
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377182258
Waga netto na 100
2,660 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 560 N/mm² |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 22,4 mm |
| Wysokość łba (k) | 6,2 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 6 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 10642 A4-070 M 10X45