ISO 10642 A4 M 6X20 TX30
Śruby z łbem stożk., gniazdem gwiazdk.
Numer pozycji
106424T6 20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377182081
Waga netto na 100
0,450 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
106424T6 20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377182081
Waga netto na 100
0,450 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 12 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX30 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 10642 A4 M 6X20 TX30