ISO 10642 A4 M 8X20
Śruby z łbem stożk, gniazdem sześciok.
Numer pozycji
1064248 20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377183651
Waga netto na 100
0,860 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
1064248 20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377183651
Waga netto na 100
0,860 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 17,92 mm |
| Wysokość łba (k) | 4,96 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 5 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 10642 A4 M 8X20