ISO 14579 A4-70 M 3X25 TX10
Śruby z łbem walcowym z gniazdem gwiazdkowym
Numer pozycji
1457943 25
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377350015
Waga netto na 100
0,161 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
1457943 25
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377350015
Waga netto na 100
0,161 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Długość gwintu (b) | 18 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 5,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Do łączenia elementów w maszynach, w przemyśle meblarskim i do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki.
Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 14579 A4-70 M 3X25 TX10