ISO 14581 A2-070 M 6X80/80 TX30
Śruby z łbem stożk. płaskim z gniazdem gwiazdkowym
Numer pozycji
1458126 80
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377285942
Waga netto na 100
1,489 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
1458126 80
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377285942
Waga netto na 100
1,489 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 560 N/mm² |
| Średnica łba (dk) | 11,3 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,3 mm |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX30 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 14581 A2-070 M 6X80/80 TX30