ISO 14581 A2 M 2,5X10 TX8
Śruby z łbem stożk. płaskim z gniazdem gwiazdkowym
Numer pozycji
14581225 10
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377115614
Waga netto na 100
0,039 kg
Numer pozycji
14581225 10
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377115614
Waga netto na 100
0,039 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 2,5 mm |
| Długość całkowita (l) | 10 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 4,7 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX8 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 14581 A2 M 2,5X10 TX8