ISO 14581 A4-070 M 10X80/80 TX50
Śruby z łbem stożk. płaskim z gniazdem gwiazdkowym
Numer pozycji
14581410 80
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377342638
Waga netto na 100
4,390 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
14581410 80
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377342638
Waga netto na 100
4,390 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 18,3 mm |
| Wysokość łba (k) | 5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX50 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 560 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 14581 A4-070 M 10X80/80 TX50