ISO 14581 A4 M 4X12 TX20
Śruby z łbem stożk. płaskim z gniazdem gwiazdkowym
Numer pozycji
1458144 12
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377118387
Waga netto na 100
0,122 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
1458144 12
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377118387
Waga netto na 100
0,122 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | z łbem stożkowym |
| Średnica łba (dk) | 8,4 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX20 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 14581 A4 M 4X12 TX20