ISO 14583 A2 M 3X50/50 TX10
Śruby z łbem soczewkowym z gniazdem gwiazdkowym
Numer pozycji
1458323 50
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377293107
Waga netto na 100
0,267 kg
Numer pozycji
1458323 50
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377293107
Waga netto na 100
0,267 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 50 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 5,6 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,4 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 14583 A2 M 3X50/50 TX10