ISO 14583 A4 M 10X60/60 TX50
Śruby z łbem soczewkowym z gniazdem gwiazdkowym
Numer pozycji
14583410 60
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377346674
Waga netto na 100
4,620 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
14583410 60
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377346674
Waga netto na 100
4,620 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 20 mm |
| Wysokość łba (k) | 7,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX50 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 14583 A4 M 10X60/60 TX50