ISO 14583 A4 M 5X90/90 TX25
Śruby z łbem soczewkowym z gniazdem gwiazdkowym
Numer pozycji
1458345 90
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377294593
Waga netto na 100
1,430 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
1458345 90
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377294593
Waga netto na 100
1,430 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 9,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,7 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 14583 A4 M 5X90/90 TX25