ISO 14584 A2 M 2X6 TX6
Śruby z łbem soczew. stożk. z gniazdem gwiazdkowym
Numer pozycji
1458422 6
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377288585
Waga netto na 100
0,018 kg
Numer pozycji
1458422 6
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377288585
Waga netto na 100
0,018 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 2 mm |
| Długość całkowita (l) | 6 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 3,8 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,2 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX6 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 14584 A2 M 2X6 TX6