ISO 14584 A4 M 3X45/45 TX10
Śruby z łbem soczew. stożk. z gniazdem gwiazdkowym
Numer pozycji
1458443 45
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377291400
Waga netto na 100
0,216 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
1458443 45
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377291400
Waga netto na 100
0,216 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Wychowany |
| Średnica łba (dk) | 5,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,65 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 14584 A4 M 3X45/45 TX10