ISO 14585 A4 C 6,3X45 TX30
Blachowkręty z łbem soczewkowym z rowkiem krzyżow.
Numer pozycji
14585463 45
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377234605
Waga netto na 100
0,948 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
14585463 45
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377234605
Waga netto na 100
0,948 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6,3 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | Wątek arkusz |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 12 mm |
| Wysokość łba (k) | 4,6 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX30 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| Średnica w calach (d) | 14 " |
| Całkowita długość w calach ((Cal)) | 1,75 " |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz budynków, również w otoczeniu przemysłowym i nadmorskim
Blacha skręcanych elementów musi być grubsza, niż skok gwintu wybranego wkrętu
Obszar zastosowań
Konstrukcje staloweWłaściwości
- Gwint do blach- gniazdo TX
- łeb soczewkowy
Udostępnij ISO 14585 A4 C 6,3X45 TX30