ISO 4014 A4-70 M 16X90
Śruby z łbem sześciok. gwint na częśc dług. trzp.
Numer pozycji
4014416 90
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377237958
Waga netto na 100
17,100 kg
Numer pozycji
4014416 90
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377237958
Waga netto na 100
17,100 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 16 mm |
| Długość całkowita (l) | 90 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 10 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 24 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 38 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 4014 A4-70 M 16X90