ISO 4014 A4-70 M 20X65
Śruby z łbem sześciok. gwint na częśc dług. trzp.
Numer pozycji
4014420 65
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377327185
Waga netto na 100
21,900 kg
Numer pozycji
4014420 65
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377327185
Waga netto na 100
21,900 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 20 mm |
| Długość całkowita (l) | 65 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 12,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 30 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 46 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 4014 A4-70 M 20X65