ISO 4014 A4-80 M 12X70
Śruby z łbem sześciok. gwint na częśc dług. trzp.
Numer pozycji
401448012 70
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377229601
Waga netto na 100
7,170 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
401448012 70
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377229601
Waga netto na 100
7,170 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 7,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 18 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 30 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 4014 A4-80 M 12X70