ISO 4017 A4-70 M 22X55
Śruby z łbem sześciok. gwint na całej dług. trzp.
Numer pozycji
4017422 55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377331465
Waga netto na 100
22,270 kg
Numer pozycji
4017422 55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377331465
Waga netto na 100
22,270 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 22 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 14 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 34 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 4017 A4-70 M 22X55