ISO 4017 A4-70 M 8X12
Śruby z łbem sześciok. gwint na całej dług. trzp.
Numer pozycji
401748 12
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377241641
Waga netto na 100
0,980 kg
Numer pozycji
401748 12
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377241641
Waga netto na 100
0,980 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 8 mm |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 5,3 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 13 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 4017 A4-70 M 8X12