ISO 4017 A4-80 M 6X45
Śruby z łbem sześciok. gwint na całej dług. trzp.
Numer pozycji
40174806 45
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377333469
Waga netto na 100
1,010 kg
Numer pozycji
40174806 45
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377333469
Waga netto na 100
1,010 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Sześciokąt |
| kształt głowy | Z łbem sześciokątnym |
| Wysokość łba (k) | 4 mm |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 4017 A4-80 M 6X45