ISO 4028 A2 M 6X70
Sruby bez lba, z gniazdem szescio. i czopem 21H
Numer pozycji
402826 70
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377334718
Waga netto na 100
1,125 kg
Numer pozycji
402826 70
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377334718
Waga netto na 100
1,125 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Twardość | 21 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 3 |
| Długość czopa (z) | 3 mm |
| Wymiar dp (dp) | 3,7 mm |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij ISO 4028 A2 M 6X70