ISO 4028 A4 M 4X25
Sruby bez lba, z gniazdem szescio. i czopem 21H
Numer pozycji
402844 25
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377074447
Waga netto na 100
0,169 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
402844 25
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377074447
Waga netto na 100
0,169 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 25 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Twardość | 21 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 2 |
| Długość czopa (z) | 2 mm |
| Wymiar dp (dp) | 2,25 mm |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij ISO 4028 A4 M 4X25