ISO 4028 A4 M 5X55
Sruby bez lba, z gniazdem szescio. i czopem 21H
Numer pozycji
402845 55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377356338
Waga netto na 100
0,650 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
402845 55
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377356338
Waga netto na 100
0,650 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 55 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Twardość | 21 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 2,5 |
| Długość czopa (z) | 2,5 mm |
| Wymiar dp (dp) | 3,2 mm |
Informacje o produkcie
Obszar zastosowań
Elewacje, Produkcja maszyn, Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaUdostępnij ISO 4028 A4 M 5X55