ISO 4762 A2-70 M 10X20/20
Śruby z łbem walc. gniazdo sześc. zazęb. pod lłeb, pełny gwint
Numer pozycji
47622010 20
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377250872
Waga netto na 100
2,290 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
47622010 20
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377250872
Waga netto na 100
2,290 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 8 |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
| Długość gwintu (b) | 20 mm |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 16 mm |
| Wysokość łba (k) | 10 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij ISO 4762 A2-70 M 10X20/20