ISO 4762 A2-70 M 5X80
Śruby z łbem walcowym, z gniazdem sześciokątnym, gwint częściowy
Numer pozycji
476225 80
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377061669
Waga netto na 100
1,280 kg
Numer pozycji
476225 80
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377061669
Waga netto na 100
1,280 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 80 mm |
| Długość gwintu (b) | 22 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 8,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 4 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij ISO 4762 A2-70 M 5X80