ISO 4762 A4-70 M 12X70/70
Śruby z łbem walcowym, z gniazdem sześciokątnym, pełny gwint
Numer pozycji
4762412 70/70
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377308429
Waga netto na 100
7,130 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
4762412 70/70
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377308429
Waga netto na 100
7,130 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 70 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 18 mm |
| Wysokość łba (k) | 12 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 700 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij ISO 4762 A4-70 M 12X70/70