ISO 4762 A4-80 M 12X35
Śruby z łbem walcowym, z gniazdem sześciokątnym, pełny gwint
Numer pozycji
476248012 35
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377066510
Waga netto na 100
4,290 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
476248012 35
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377066510
Waga netto na 100
4,290 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 35 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 18 mm |
| Wysokość łba (k) | 12 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 4762 A4-80 M 12X35