ISO 4762 A4-80 M 6X40
Śruby z łbem walcowym, z gniazdem sześciokątnym, gwint częściowy
Numer pozycji
47624806 40
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377067364
Waga netto na 100
1,100 kg
Jednostki opakowania:
200
Numer pozycji
47624806 40
Gatunek stali
A4-80
EAN/GTIN
4043377067364
Waga netto na 100
1,100 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Długość całkowita (l) | 40 mm |
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość gwintu (b) | 24 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wysokość łba (k) | 6 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 5 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 800 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij ISO 4762 A4-80 M 6X40