ISO 4762 A4 M 4X75
Śruby z łbem walcowym, z gniazdem sześciokątnym, gwint częściowy
Numer pozycji
476244 75
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377260703
Waga netto na 100
0,820 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
476244 75
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377260703
Waga netto na 100
0,820 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 75 mm |
| Długość gwintu (b) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica cylindrów |
| Średnica łba (dk) | 7 mm |
| Wysokość łba (k) | 4 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 3 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn i kolektorów słonecznych.Obszar zastosowań
Produkcja maszyn, Instalacje solarneUdostępnij ISO 4762 A4 M 4X75