ISO 7380-1 A2 M 5X5/5 TX25
Śruby łeb grzybk. z gniaz. gwiazdk., z peł. gwint.
Numer pozycji
738012T5 5
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377312822
Waga netto na 100
0,160 kg
Numer pozycji
738012T5 5
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377312822
Waga netto na 100
0,160 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Broszury produktów
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 5 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 9,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,75 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX25 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Wymiar t (t) | 1,56 mm |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki
Obszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćBroszury produktów
Udostępnij ISO 7380-1 A2 M 5X5/5 TX25