ISO 7380-1 A4-070 M 10X45/45
Śruby z łbem grzybk. gniazd. sześciok.,peł. gwint.
Numer pozycji
73801410 45
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377208415
Waga netto na 100
2,850 kg
Jednostki opakowania:
100
Numer pozycji
73801410 45
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377208415
Waga netto na 100
2,850 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 45 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 17,5 mm |
| Wysokość łba (k) | 5,5 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 6 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 560 N/mm² |
| Wymiar t (t) | 3,12 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki
Obszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 7380-1 A4-070 M 10X45/45