ISO 7380-1 A4-070 M 12X100/100
Śruby z łbem grzybk. gniazd. sześciok.,peł. gwint.
Numer pozycji
73801412 100
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377265579
Waga netto na 100
8,150 kg
Jednostki opakowania:
25
Numer pozycji
73801412 100
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377265579
Waga netto na 100
8,150 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 12 mm |
| Długość całkowita (l) | 100 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 21 mm |
| Wysokość łba (k) | 6,6 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 8 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 560 N/mm² |
| Wymiar t (t) | 4,16 mm |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki
Obszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 7380-1 A4-070 M 12X100/100