ISO 7380-2 A2 M 6X12/12
Śruby łeb grzyb. gniaz. sześcio., kołn. peł. gwint
Numer pozycji
7380226 12
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377216229
Waga netto na 100
0,380 kg
Numer pozycji
7380226 12
Gatunek stali
A2
EAN/GTIN
4043377216229
Waga netto na 100
0,380 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 6 mm |
| Długość całkowita (l) | 12 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 13,6 mm |
| Wysokość łba (k) | 3,3 mm |
| Wymiar t (t) | 2,08 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 4 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki
Obszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 7380-2 A2 M 6X12/12