ISO 7380-2 A4-070 M 10X60/60 TX50
Śruby łeb grzyb. gniaz. Gwiazdk., kołn. peł. gwint
Numer pozycji
738024T10 60
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377315755
Waga netto na 100
3,800 kg
Jednostki opakowania:
50
Numer pozycji
738024T10 60
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377315755
Waga netto na 100
3,800 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 10 mm |
| Długość całkowita (l) | 60 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 21,9 mm |
| Wysokość łba (k) | 5,5 mm |
| Wymiar t (t) | 3,4 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX50 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 560 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki
Obszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 7380-2 A4-070 M 10X60/60 TX50