ISO 7380-2 A4 M 3X14/14 TX10
Śruby łeb grzyb. gniaz. Gwiazdk., kołn. peł. gwint
Numer pozycji
738024T3 14
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377316035
Waga netto na 100
0,090 kg
Jednostki opakowania:
1.000
Numer pozycji
738024T3 14
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377316035
Waga netto na 100
0,090 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 3 mm |
| Długość całkowita (l) | 14 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 6,9 mm |
| Wysokość łba (k) | 1,65 mm |
| Wymiar t (t) | 1,15 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | TX10 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Łeb walcowy z gniazdem gwiazdkowym |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zalety produktu
Gniazdo zapewniające stabilne wkręcanieGniazdo sześciokarbowe TX umożliwia równe i proste wkręcenie od przyłożenia śruby do jej całkowitego zagłębienia.
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki
Obszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 7380-2 A4 M 3X14/14 TX10