ISO 7380-2 A4 M 5X6/6
ISO 7380-2 A2 MF
Numer pozycji
7380245 6
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377249739
Waga netto na 100
0,180 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
7380245 6
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377249739
Waga netto na 100
0,180 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| Średnica (d) | 5 mm |
| Długość całkowita (l) | 6 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | głowica obiektywu |
| Średnica łba (dk) | 11,8 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,75 mm |
| Wymiar t (t) | 1,58 mm |
| Wielkość napędu (Wielkość n) | SW 3 |
| Rodzaj napędu (napęd) | Imbus |
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Gwint do blachy do instalacji sanitarnych i grzewczychDo użytku w pomieszczeniach wilgotnych oraz na zewnątrz w środowisku bez większej zawartości chloru i dwutlenku siarki
Obszar zastosowań
Konstrukcje stalowe, Inne zastosowaniaWłaściwości
- "0" = zmniejszona nośnośćUdostępnij ISO 7380-2 A4 M 5X6/6