NF E 27-128 A4 M 4X20
Śruby z dużym łbem grzybkowym i rowkiem
Numer pozycji
2712844 20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377403162
Waga netto na 100
0,232 kg
Jednostki opakowania:
500
Numer pozycji
2712844 20
Gatunek stali
A4
EAN/GTIN
4043377403162
Waga netto na 100
0,232 kg
- Dane techniczne
- Informacje o produkcie
- Strona katalogu
Dane techniczne
| wytrzymałość na rozciąganie (Rm) | 500 N/mm² |
| Średnica (d) | 4 mm |
| Długość całkowita (l) | 20 mm |
| Typ gwintu | metryczny |
| kształt głowy | Risso |
| Średnica łba (dk) | 10 mm |
| Wysokość łba (k) | 2,2 mm |
| Szerokość rowka (n) | 1,5 mm |
| Głębokość rowka (t) | 1 mm |
| Rodzaj napędu (napęd) | Rowek |
Informacje o produkcie
Zastosowania
Idealne do maszyn.Obszar zastosowań
Produkcja maszynUdostępnij NF E 27-128 A4 M 4X20