Výr. 9065 A2 C 3,9X13 H
Šrouby do pl půlk hl a kříž drážkou, pod DIN 7981
Číslo položky
9065239 13
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377211897
Čistá hmotnost na 100
0,127 kg
Číslo položky
9065239 13
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377211897
Čistá hmotnost na 100
0,127 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 13 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | PH2 |
| Tvar pohonu (pohon) | Phillips |
| Průměr palec (d) | 7 " |
| Celková délka palec ((Palec)) | 0,5 " |
| tvar hlavy | Cap hlava |
| Průměr hlavy (dk) | 8,15 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,1 mm |
Informace o výrobku
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, FasádySdílet Výr. 9065 A2 C 3,9X13 H