Výr. 9065 A2 C 3,9X13 TX15
Šrouby do pl půlk hl a kříž drážkou, pod DIN 7981
Číslo položky
90652T39 13
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377310958
Čistá hmotnost na 100
0,127 kg
Číslo položky
90652T39 13
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377310958
Čistá hmotnost na 100
0,127 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 3,9 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 13 mm |
| Typ závitu | plechu závit |
| Velikost pohonu (Pohon) | TX15 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnitřní hvězdice |
| Průměr palec (d) | 7 " |
| Celková délka palec ((Palec)) | 0,5 " |
| tvar hlavy | Cap hlava |
| Průměr hlavy (dk) | 8,15 mm |
| Výška hlavy (k) | 3,1 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Pohon bez házeníPohon TX vnitřní hvězdice umožňuje snadné a spolehlivé zašroubování od nasazení až po zapuštění vrutu.
Použití
Šroubová spojení plechů v sanitární oblasti a u topeníPoužití ve vlhkých prostorách i venku, v průmyslovém ovzduší i v blízkosti moře
Plechy spojovaných částí musejí být větší než stoupání závitu zvoleného šroubu
Oblast použití
Výroba kovových konstrukcí, FasádySdílet Výr. 9065 A2 C 3,9X13 TX15