Výr. 9082 A2 M 10X250
Závěsné šrouby s plochým klíčem nebo bez něj
Číslo položky
9082210 250
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377226563
Čistá hmotnost na 100
10,000 kg
Číslo položky
9082210 250
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377226563
Čistá hmotnost na 100
10,000 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 250 mm |
| Typ závitu | Dřevo / metrický |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 8 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Délka závitu do dřeva (lh) | 57 mm |
| Délka metrického závitu (lm) | 100 mm |
Informace o výrobku
Použití
Zavěšení kabelových žlabů, trubek, traverz atd. na strop.K upevnění nosných konstrukcí v oblasti solární techniky
Pro specializované obchody se solární technikou
Různá provedení a různé kompletace
* bez šestihranu mezi závity
Oblast použití
Solární systémy, Výroba kovových konstrukcí, Sanita, ElektroParametry
* bez šestihranu mezi závitySdílet Výr. 9082 A2 M 10X250