Výr. 9082 A2 M 10X250 SW 7
Šrouby kombinované se šestihranným osazením
Číslo položky
90822010 250
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377226402
Čistá hmotnost na 100
11,000 kg
Číslo položky
90822010 250
Materiál
A2
EAN/GTIN
4043377226402
Čistá hmotnost na 100
11,000 kg
- Technické údaje
- Informace o výrobku
- Brožury o produktech
- Stránka katalogu
Technické údaje
| Průměr (d) | 10 mm |
| Pevnost v tahu (Rm) | 500 N/mm² |
| Celková délka (l) | 250 mm |
| Typ závitu | Dřevo / metrický |
| Velikost pohonu (Pohon) | SW 7 |
| Tvar pohonu (pohon) | Vnější šestihran |
| Délka závitu do dřeva (lh) | 67 mm |
| Délka metrického závitu (lm) | 85 mm |
Informace o výrobku
Přednosti výrobku
Vnější šestihran zajišťuje snadné zašroubování.Použití
Zavěšení kabelových žlabů, trubek, traverz atd. na strop.K upevnění nosných konstrukcí v oblasti solární techniky
Pro specializované obchody se solární technikou
Různá provedení a různé kompletace
Oblast použití
Solární systémy, Sanita, Elektro, TopeníBrožury o produktech
Sdílet Výr. 9082 A2 M 10X250 SW 7