Art. 9001 A4 7,5X100/45 TX30
Betonskruer med panhoved ETA 21/0425
Varenummer
90014275 100
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377348814
Nettovægt pr. 100
2,300 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
90014275 100
Stålkvalitet
A4
EAN/GTIN
4043377348814
Nettovægt pr. 100
2,300 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 7,5 mm |
| Totallængde (l) | 100 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 700 N/mm² |
| Produkt View | særlig tråd |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 15 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX30 |
| Drivform (drift) | TX |
Information om produktet
Anvendelser
Ideel til forskruninger udendørs, eksempelvis underkonstruktioner, gelændere, broer eller hegn, skilte, skranker og solarsystemer.Anvendelsesområde
Facader, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Testet for brandbeskyttelse- Drev til linsehoved
- Karbidspids
- TX-drev
Del Art. 9001 A4 7,5X100/45 TX30