Art. 9082 A2 M 12X120
Stokskruer med/uden fladnøgle
Varenummer
9082212 120
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377215246
Nettovægt pr. 100
7,860 kg
Emballageenhede:
50
Varenummer
9082212 120
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377215246
Nettovægt pr. 100
7,860 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
Tekniske data
| Diameter (d) | 12 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Totallængde (l) | 120 mm |
| Produkt View | Træ / metrisk |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | NV 10 |
| Drivform (drift) | Udvendig sekskant |
| Længde trægevind (lh) | 57 mm |
| Længde metrisk gevind (lm) | 40 mm |
Information om produktet
Anvendelser
Nedhængte lofter til kabelføringer, rør, afstivere osv.Til montering af underkonstruktioner inden for solarenergi
Til solarspecialhandel
Forskellige udførelser og udgaver
* ingen sekskant mellem gevindene
Anvendelsesområde
Solceller, Metalkonstruktion, Sanitet, ElektroKendetegn
* ingen sekskant mellem gevindeneDel Art. 9082 A2 M 12X120