Art. 9086 A2 4,8X25 TX20 - RAL 9010
Trespo træskruer med fladt og rundt hoved og ISR
Varenummer
90862901048 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377362117
Nettovægt pr. 100
0,324 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
90862901048 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377362117
Nettovægt pr. 100
0,324 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4,8 mm |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
| Totallængde (l) | 25 mm |
| Produkt View | træ gevind |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | TX20 |
| Drivform (drift) | TX |
| Materiale | Risso |
| Hoveddiameter (dk) | 12,3 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,7 mm |
| Farve | RAL 9010 - Ren hvid |
| Gevindlængde (b) | 17 mm |
Information om produktet
Produktfordele
Stabil betjeningTX-hovedet sikrer enkel og stabil iskruning af skruen, lige fra start til undersænkning.
Anvendelser
- Ideel til skrueforbindelser i træsektoren.- Matcher farven på den komponent, der skal fastgøres.
Anvendelsesområde
TrækonstruktionKendetegn
- Pulverlakeret- RAL 9010
Produktbrochurer
Del Art. 9086 A2 4,8X25 TX20 - RAL 9010