Art. 9100 A2 C 5,5X25 SP12
Sikkerhedsskruer med tohuls cylinderhoved, pladegevind
Varenummer
9100255 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377129260
Nettovægt pr. 100
0,476 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
9100255 25
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377129260
Nettovægt pr. 100
0,476 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 5,5 mm |
| Totallængde (l) | 25 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 10,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 3,3 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | SP-12 |
| Drivform (drift) | To huller |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
Sikkerhedsholder 2-huls - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Pladegevind- tohulshoved
- cylinderhoved
Produktbrochurer
Del Art. 9100 A2 C 5,5X25 SP12