Art. 9101 A2 M 4X16 SP8
Sikkerhedsskruer med tohuls cylinderhoved, metrisk gevind
Varenummer
910124 16
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377126801
Nettovægt pr. 100
0,195 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
910124 16
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377126801
Nettovægt pr. 100
0,195 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4 mm |
| Totallængde (l) | 16 mm |
| Produkt View | metrisk |
| Materiale | pan hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 8 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,2 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | SP-8 |
| Drivform (drift) | To huller |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
- Sikkerhedsholder 2-huls - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Metrisk gevind- tohulshoved
- cylinderhoved
Produktbrochurer
Del Art. 9101 A2 M 4X16 SP8