Art. 9102 A2 C 4,8X45 SP10
Sikkerhedsskruer med tohuls forsænket hoved, pladegevind
Varenummer
9102248 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377129130
Nettovægt pr. 100
0,465 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
9102248 45
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377129130
Nettovægt pr. 100
0,465 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4,8 mm |
| Totallængde (l) | 45 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | undersænket hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 9,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 3,15 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | SP-10 |
| Drivform (drift) | To huller |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
Sikkerhedsholder 2-huls - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Pladegevind- tohulshoved
- forsænket hoved
Produktbrochurer
Del Art. 9102 A2 C 4,8X45 SP10