Art. 9105 A2 C 4,2X32 SP8
Rundhovede tohuls sikkerhedsskruer, pladegevind
Varenummer
9105242 32
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377128782
Nettovægt pr. 100
0,265 kg
Emballageenhede:
100
Varenummer
9105242 32
Stålkvalitet
A2
EAN/GTIN
4043377128782
Nettovægt pr. 100
0,265 kg
- Tekniske data
- Information om produktet
- Produktbrochurer
- Katalogside
Tekniske data
| Diameter (d) | 4,2 mm |
| Totallængde (l) | 32 mm |
| Produkt View | ark tråd |
| Materiale | Truss Hoved |
| Hoveddiameter (dk) | 9,5 mm |
| Hovedhøjde (k) | 2,2 mm |
| Drivstørrelse (Drivstørr) | SP-8 |
| Drivform (drift) | To huller |
| Trækstyrke (Rm) | 500 N/mm² |
Information om produktet
Produktfordele
- Sikkerhedsholder 2-huls - kan kun bearbejdes med speciel bitsAnvendelser
Ideel tyverisikring, da specielt monteringsværktøj forhindrer nem afmonteringAnvendelsesområde
Sikkerhedsteknik, Solceller, MetalkonstruktionKendetegn
- Pladegevind- tohulshoved
- rundhoved
Produktbrochurer
Del Art. 9105 A2 C 4,2X32 SP8